AKCE S LIBVERDOU

V rámci Projektu vzájemného učení SZZŠ v Libverdě a ZŠ Markvartice se 3. 10 2019 8. třída  zúčastnila společné exkurze do Krokodýlí ZOO Protivín.                                                                          Prohlédli jsme si největší evropské kolekci krokodýlů, aligátorů, kajmanů a gaviálů. Viděli jsme 23 druhů krokodýlů z 25 popsaných na Zemí, ale i některé hady, želvy, ryby                                           i jejich kosterní pozůstatky.

V prostorách Zoo se nefotilo, fotečky jsou od vstupu dovnitř.

V rámci projektu se 9. 4. 19 uskutečnila exkurze do Sadova u Jihlavy. Žáci 9. třídy si prohlédli ekologický chov přeštických prasat, následně i jejich soukromá jatka i prodejnu s bioprodukty. Přiloženy fotečky prasátek zde: http://zsamsmarkvartice.cz/akce-s-libverdou-2/

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


3 × devět =