MIKULÁŠ VE ŠKOLE

Tak nás i letos poctil svojí vzácnou návštěvou. Dobrotivý Mikuláš se svou družinou andělů a čertů obešel a obdaroval všechny děti, které si nadílku zasloužily. Našli se však i žáci, kteří byli odměněni spíše čerty. Občas se totiž najde někdo, kdo si nečistí zuby, mluví sprostě, zlobí rodiče, úkoly nepíše nebo zapomíná…… A tak se měli čerti co ohánět, aby dali hříšníkům na pamětnou. Provinilci samozřejmě přislíbili nápravu a tak je na chvíli vše jak má být. Neví se však, jak ta chvíle bude dlouhá.

mGR. JANA PROKEŠOVÁ

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


4 × = dvacet osm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>