MIKULÁŠ VE ŠKOLE

Tak nás i letos poctil svojí vzácnou návštěvou. Dobrotivý Mikuláš se svou družinou andělů a čertů obešel a obdaroval všechny děti, které si nadílku zasloužily. Našli se však i žáci, kteří byli odměněni spíše čerty. Občas se totiž najde někdo, kdo si nečistí zuby, mluví sprostě, zlobí rodiče, úkoly nepíše nebo zapomíná…… A tak se měli čerti co ohánět, aby dali hříšníkům na pamětnou. Provinilci samozřejmě přislíbili nápravu a tak je na chvíli vše jak má být. Neví se však, jak ta chvíle bude dlouhá.

mGR. JANA PROKEŠOVÁ