SBĚR PAPÍRU

Opět pořádáme každoroční mezitřídní soutěž ve sběru starého papíru. Výherci budou stanoveni stejně jako v předcházejících letech podle těchto kritérií: vítězem se stane ta třída, která přinese nejvíce kilogramů starého papíru v přepočtu na jednoho žáka. Dále budou vyhodnoceni nejlepší sběrači v každé třídě a tři nejlepší ve škole. Všichni výherci budou samozřejmě odměněni a vítězná třída obdrží finanční prémii.

Termín soutěže : od pondělí  5. října do pátku 9. října 2015

Místo sběru: jako v minulých letech (u sklepa za hlavní budovou školy).

Doba vybírání papíru : v uvedené dny od 07:00 do 07:40 hod.

VE ČTVRTEK 8.10. od 15:00 do 16:00

Ve sběru nesmí být papír:

mokrý, špinavý od bláta, barev, nebo jiných chemikálií, od krve či exkrementů.

Papír nemůže obsahovat jiné předměty, tedy nic, co není z papíru.

Toto se objevilo v loňském sběru a do starého papíru tyto předměty rozhodně nepatří:

DSC_0521

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


7 − = pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>