PODPORA CHARITATIVNÍ AKCE

V pátek 1.6. probíhala u ZŠ TGM v České Kamenici charitativní akce na podporu 2 handicapovaných žáků, Honzíka Feldmana a Anežky Benešové, pod názvem RUN AND HELP, jejíž principem je přispět postiženým libovolnou platbou za běh na určitou vzdálenost.
Běžci, kteří běžet mohou přispívají těm, kteří běžet nemohou. Tato akce probíhala pod záštitou organizace Konto Bariéry, která je svoji dobročinností známá po celé naší republice.
Kamenická škola se na nás obrátila s nabídkou, zda bychom se také nechtěli do této akce zapojit. Zapojili jsme se a byli jsme velice úspěšní. Potvrdilo se, že naše škola nese svoje logo „Malá škola s velkým srdcem“právem. Žáci i učitelé v pátek běhali a přispívali, přispívali však ještě  i další dospělí a děti  na oslavě Dne dětí v sobotu 2.6. na markvartickém fotbalovém hřišti. V neděli byl výtěžek předán zástupkyni KB, ta jej spočítala a oznámila výslednou sumu.
V Markvarticích bylo vybráno neuvěřitelných 9 942,-Kč!!!
V České Kamenici bylo v pátek vybráno a rozděleno Honzíkovi a Anežce 77 602,-Kč,
během soboty se ale zapojili ještě další dárci a spolu s příspěvkem z Markvartic se konečná suma vyšplhala na neuvěřitelných 92 044,-Kč!!!
Tyto peníze opět budou rozděleny mezi Honzíka a Anežku rovným dílem.
Všichni organizátoři, ale především rodiče zmíněných dětí mají z tohoto příspěvku obrovskou radost a všem zúčastněným ze srdce děkují!!!!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


4 × dva =