DO ŠKOLY AŽ 19. 4.

Rozhodnuto – školy na Děčínsku se otevřou až od pondělí 19. dubna 2021

Vážení rodiče,

z důvodů nepříznivého epidemiologického vývoje v okrese Děčín bylo rozhodnuto o posunu otevření škol na pondělí 19. 4. 2021. I v příštím týdnu se bude tedy dál celá škola vzdělávat distančním způsobem. Informace k organizaci nástupu žáků a k jejich testování nyní upravujeme v souvislosti se změnou termínu návratu a zveřejníme je na webu školy v následujících dnech. Informace obdržíte i od třídních učitelů prostřednictvím E-Žk či telefonicky.
Otevřena nebude ani MŠ pro předškoláky.
Děkujeme za trpělivost a pochopení.
Mgr. Magda Petrášková, ředitelka školy

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


8 + šest =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat