DO ŠKOLY AŽ 19. 4.

Rozhodnuto – školy na Děčínsku se otevřou až od pondělí 19. dubna 2021

Vážení rodiče,

z důvodů nepříznivého epidemiologického vývoje v okrese Děčín bylo rozhodnuto o posunu otevření škol na pondělí 19. 4. 2021. I v příštím týdnu se bude tedy dál celá škola vzdělávat distančním způsobem. Informace k organizaci nástupu žáků a k jejich testování nyní upravujeme v souvislosti se změnou termínu návratu a zveřejníme je na webu školy v následujících dnech. Informace obdržíte i od třídních učitelů prostřednictvím E-Žk či telefonicky.
Otevřena nebude ani MŠ pro předškoláky.
Děkujeme za trpělivost a pochopení.
Mgr. Magda Petrášková, ředitelka školy