PODZIMNÍ POCHOD

Žáci 1.stupně se opět vydali, jak už je na této škole zvykem, na své podzimní putování po blízkém i vzdáleném okolí naší školy. Tentokrát se společně s deváťáky, kteří pro ně zábavný pochod připravili, vydali na Triangl nad Markvarticemi, ze kterého je překrásný výhled do zdejšího kraje. Protože přálo počasí, byl výhled opravdu malebný a úchvatný. Barvy podzimu se předvedly v celé své kráse. Jednotlivé třídy si během pochodu zasoutěžily v různých pohybových i vědomostních disciplínách a žáci si zároveň prohlédli obnovené ovocné stromořadí podél původní markvartické cesty. Prvňáci si dokonce už dokázali přečíst názvy jednotlivých vysazených stromů, napsané velkým tiskacím písmem. Nadšeně se vrhali ke každé cedulce připevněné na stromku a předháněli se, kdo dříve přečte název odrůdy. Při příchodu zpět do školy jsme si společně zazpívali „Sláva, nazdar výletu…“ a už teď se těšíme na další výšlap.

WP_20151026_024 WP_20151026_033 WP_20151026_052