ČTEME !

Vážení rodiče, protože nyní není možné objednávat knihy prostřednictvím školy, obrací se na vás nakladatelství Mladá fronta s výhodnou nabídkou a možností objednat si knihy se slevou 35% přímo k vám domů. V souvislosti s uzavřením škol nabízí také společnost Albatros Media rodičům školáků možnost objednat knížky z jarních katalogů, které děti přinesly domů začátkem března, s dodáním přímo domů. A to při zachování zvýhodněných katalogových cen (ceny některých knížek jsou dokonce ještě nižší v rámci akce na podporu domácího vzdělávání) a bez poštovného. Pokud si Vaše děti vybraly v katalozích Klubu mladých čtenářů Albatros, Knižního klubu Fragment nebo Pohádkové školky knížky, využijte prosím k objednání tento odkaz:

Před odesláním objednávky vyplňte slevový kód JARO20, díky kterému nebudete platit žádné poštovné. Kód je platný do 9. dubna 2020Věříme, že četba knížek bude pro děti příjemným zpestřením v náročné době karantény.

Prosím rodiče, kteří mají u mě odevzdanou objednávku na nákup knih z měsíce února a března o trpělivost, v průběhu prvního dubnového týdne se ozvu a domluvíme se, co dál. Děkuji za pochopení. Mgr. L. Šikýřová

 

NABÍDKA NAKLADATELSTVÍ: Cteme-doma_1_new-4

Cteme-doma_2-4

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


5 − = čtyři