POPLETENÝ DĚTSKÝ DEN

1.červen je již tradičně věnován dětem. Obce i města připravují pro děti dětské dny plné zábavy, soutěží, her i odměn. I ve škole si děti svůj den užily. Vyučování proběhlo v kompletně popleteném duchu. Už ráno se začaly objevovat na chodbách školy první bláznivě oblečené  modely – slipy byly na hlavách, trička naruby, ponožky na rukách, či každá jiná, kluci v sukních, děvčata v tátových oblecích, pyžamech a nočních košilích. Seznam všeho, co si děti i paní učitelky na sebe oblékly, by byl pěkně dlouhý. Ve třídách bylo vše naruby. Žáci se hlásili nohou,četli pozpátku, psali, čím hůře, tím lépe, dostávali místo pětek jedničky a naopak.
Předvedli jsme si všichni svoje modely na módní přehlídce a došlo i na pohádku a malý sladký dárek. Byl to super den!

1

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


šest + 8 =