POPLETENÝ DĚTSKÝ DEN

1.červen je již tradičně věnován dětem. Obce i města připravují pro děti dětské dny plné zábavy, soutěží, her i odměn. I ve škole si děti svůj den užily. Vyučování proběhlo v kompletně popleteném duchu. Už ráno se začaly objevovat na chodbách školy první bláznivě oblečené  modely – slipy byly na hlavách, trička naruby, ponožky na rukách, či každá jiná, kluci v sukních, děvčata v tátových oblecích, pyžamech a nočních košilích. Seznam všeho, co si děti i paní učitelky na sebe oblékly, by byl pěkně dlouhý. Ve třídách bylo vše naruby. Žáci se hlásili nohou,četli pozpátku, psali, čím hůře, tím lépe, dostávali místo pětek jedničky a naopak.
Předvedli jsme si všichni svoje modely na módní přehlídce a došlo i na pohádku a malý sladký dárek. Byl to super den!

1

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


× devět = 18

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat