VÝZVA I PROSBA

Výzva i prosba 2 v 1 aneb chystáme se přiložit ruce k hlíně

Brzy bude po ledových mužích ( 12.,13.,14.5.) a tak se naši malí pěstitelé z 1.- 4. třídy chystají vyzkoušet svůj pěstitelský um a přistoupit k nově vybudovaným záhonům na školní zahradě.
Děti by se měly naučit sít i sázet, dále udržovat rostlinky v životaschopném stavu a těšit se z jejich růstu a konečného užitku.
Víme z vlastní zkušenosti, že si zahrádkáři někdy vysejí tolik semen, že vzešlá sadba je nadbytečná a zahrádkář pak už neví, kam by sazeničky okurek, salátů, dýní, cuket, rajčat, paprik, letniček i trvalek nasázel.
Obracíme se proto tímto na „kamarády“ zahrádkáře, zda by vypěstovanou nadbytečnou sadbu nevěnovali našim malým začínajícím pěstitelům na školní záhonky. Uvítáme i zbytky osiva, cibuli sazečku, naklíčené brambory apod. ( další info na tel.: 412 585 473 )
Mnohokrát předem děkujeme za pochopení, laskavost a vstřícnost!
JP

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − 2 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>