VELIKONOČNÍ JARMARK

Protože jsme s žáky dlouho nemohli, jak bývalo zvykem, vyrábět žádné, na jarmarcích prodejné, výrobky (bránil nám v tom všudypřítomný virus), nebylo se ani moc čemu divit, že jsme se s vervou, (učitelé i žáci), vrhli do práce a pod rukama nám začaly vyrůstat různé slepičky, vajíčka, kuřátka, zajíčci, ovečky a beránci, stojánky, pomlázky, ozdoby příbytků, oken, dveří, parapetů, truhlíků, předzahrádek…. Vše určené k velikonoční výzdobě.
Zkrátka, kdo letos 12.4. přišel do Óčka nakoupit na školní jarmark, neprohloupil. Žáci si svoje výrobky i prodávali a měli velkou radost z plnících se kasiček, kam rychle přibývaly mince i bankovky. Výtěžek celého jarmarku byl pak předán do kasy Unie rodičů a v dohledné budoucnosti bude použit jako finanční příspěvek na zajímavé výlety a akce žáků.

Mgr.Jana Prokešová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


devět + = 18