PŘÍRODNÍ LABORATOŘ „Mácháč 2017“

Cyklistický kurz šesťáků

Poslední květnový týden strávili žáci 2. stupně v kempu Borný na Máchově jezeře. Pro šesťáky už byl připraven tradiční cyklistický kurz. Po úvodních peripetiích a odstranění závad na některých kolech vše proběhlo hladce. Celkem jsme najezdili za 4 dny 115 km. Vrcholem byl čtvrteční výlet na hrad Houska v délce 45 km. Výšlap (či výstup) k hradu nám dal zabrat, odměnou byla točená malinovka nebo kofola a také zpáteční cesta, téměř celá z kopce. Páteční jízda zručnosti byla už pro všechny účastníky třešničkou na dortu. Kromě kol jsme stihli i nácvik jízdy na kánoích nebo projížďku na šlapadlech. Chválím všechny šesťáky za vzorné respektování pravidel silničního provozu, opatrnost a ohleduplnost k sobě nejen při jízdě, ale i během celého pobytu. Díky tomu jsme si týden užili bez zranění a zbytečných hádek či zvyšování hlasu.
L. Šikýřová, třídní učitelka 6. třídy

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


× sedm = 56