UZAVŘENÍ ŠKOLY

Vážení rodiče.

Prohlášením premiéra se uzavírají školy na území ČR od středy 11. 3. 2020 do odvolání.

Uzavřena bude základní škola i školní družina. Informace o dalším vývoji a postupu sledujte ve veřejných sdělovacích prostředcích a na webových stránkách školy.  Obědy ve školní jídelně jsou automaticky odhlášeny.

Uzavření  se netýká mateřské školy, která je v provozu bez omezení!

Pokud potřebujete potvrzenou žádost o ošetřovné pro svého zaměstnavatele, stačí se zastavit v kanceláři školy, kde jsou pro vás žádosti připravené.

Do formuláře stačí vyplnit jméno a rodné číslo žáka, formulář tedy nemusíte tisknout. Kancelář školy je otevřena ve středu 11.3.2020 od 08:00 hod. do 11:00 hod. , popřípadě po telefonické domluvě na telef. č. 775862466.

Mimořádné_opatření_-_uzavření_škol