ZMĚNY V TESTOVÁNÍ

V souvislosti s Mimořádným opatřením MZ se mění počet testování žáků následovně:
Žáci 1.stupně, kteří od pondělí 17.5. nastupují prezenční výuku již bez týdenní rotace, se testují 1x týdně, vždy v pondělí.
Žáci 2.stupně (od 17.5. to jsou v rotační výuce žáci 6.-7.ročníku) se testují 2x týdně, v pondělí a ve čtvrtek.
U žáků 1. stupně se ruší homogenita tříd a skupin, tzn. že ve školní družině již mohou být v jednom oddělení žáci z různých tříd.
Povinnost zakrytí dýchacích cest v budovách ZŠ stále trvá.
Děkuji za pochopení a za respektování nařízení.
Mgr. Magda Petrášková, ředitelka ZŠ a MŠ Markvartice