DŮLEŽITÉ INFORMACE O ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Tel. čísla do ŠD:     412 585 475 – pevná linka

731 434 391 – vych. I. odd. Vladimíra Štěpánková

773 769 757 – vych. II. odd. Monika Machková

Do školní družiny jsou přijímáni žáci 1. až 5. ročníku, na výjimku i žáci z vyšších ročníků.

Provoz ŠD je zajištěn od 6:30 – 7:30 hodin a v odpoledním čase od 11:20 – 16:00.

Přihlášení do ŠD probíhá prostřednictvím ZÁPISNÍHO LÍSTKU, v němž je třeba vyplnit:

1. údaje o dítěti (zdravotní stav, alergie atd.)
  2. způsob odchodu dítěte ze ŠD (na zadní straně dokumentu – čas odchodu, zda bude chodit samo nebo s doprovodem)
  3. osoby, které mohou vaše dítě vyzvedávat (změny vždy písemně)

!     Při vstupu dítěte do ŠD je třeba odevzdat Zápisní lístek se Zmocněním odvádění dítěte.

• Odchody dětí se řídí údaji na zápisním lístku
  • Změny odchodu dítěte na nebo osoby, která jej vyzvedává, vždy sdělte paní vychovatelce písemně do notýsku ŠD (notýsek děti dostanou v ŠD), případně na lístek s datem a podpisem rodičů
  • Děti vyzvedávejte nejpozději 10 minut před koncem provozní doby
  • Notýsky je třeba nosit stále v aktovce a prosíme rodiče o jejich pravidelnou kontrolu

Stravování zajišťuje p. vychovatelka ihned po skončení vyučování v 11:20 (cca 30min).

Stravné je možné zakoupit vždy ráno od 7:00 do 8:00 hod. v budově školní jídelny, vždy před začátkem nového měsíce. Telefon do školní jídelny: 770 125 416

Za pěkného počasí odchází ŠD na vycházky v okolí školy, a to v době od 13:00 do 14:30.

Žák bude do ŠD potřebovat:

• zástěru či starší triko na výtvarné a pracovní činnosti
  • tašku s podepsaným oblečením vhodným pro venkovní aktivity (pověsit v šatně)

Příspěvek na ŠD a způsob platby:

!     Rodiče přispívají částkou 100,- Kč na měsíc. V měsíci září se přispívá 200,- Kč na měsíc dopředu.

!     Platbu je třeba uhradit na nově zřízené číslo účtu, vždy do konce příslušného měsíce. V případě zájmu je možné zaplatit i na delší období daného školního roku.

Číslo účtu pro příspěvky ŠD:         123 – 8017230247/0100

Do zprávy pro příjemce vždy napište: určeno pro ŠD, jméno a příjmení dítěte a období, za které platíte (. září až listopad apod.)

[/toggle]

Školní řád družiny

Týdenní rozvrh činností

Týdenní rozvrh činností: rekreační a odpočinková činnost, zájmová činnost, hygiena, příprava na vyučování, vycházky, individuální hry