PŘEDVÁNOČNÍ NÁVŠTĚVA DRÁŽĎAN

Osmáci a deváťáci učící se němčinu měli možnost navštívit 4. prosince adventní trhy na Prager Strasse a Altmarktu v Drážďanech. Měli jsme štěstí na počasí, déšť ustal a po trzích nás provázelo sluníčko. Ochutnali jsme Kinderpunsch a Bratwurst, někteří se na trhy podívali z výšky ruského kola. Nakoupili jsme voňavé Räucherkerzen a obdivovali německé tradiční výrobky, mezi které patří např. Schwibbogen, Räuchermann, Weihnachtspyramide nebo Pflaumentoffel. Více ve fotogalerii, která je tady: http://zsamsmarkvartice.cz/predvanocni-drazdany-2/

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


7 − sedm =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat