KRABICE OD BOT

V předvánočním čase jsme se rozhodli udělat dobrý skutek, nemyslet jenom na sebe. Paní učitelka objevila projekt Krabice od bot, který se nám zalíbil, a rozhodli jsme se dvěma krabicemi také přispět. Jde o dárky pro děti v tíživé životní situaci, např. v azylových domech. Vyberete si, pro jak staré dítě chcete dárek připravit a naplníte krabici od bot věcmi, které by mohly udělat radost. My jsme věnovali jednu krabici dívce ve věku 11 let a druhou klukovi ve věku 13 let. Někdo přinesl sladkost, někdo kosmetiku nebo kus oblečení, psací potřeby. Sepsali jsme krátký pozdrav a přání a krabice zabalili do vánočního papíru a paní učitelka je dovezla do děčínské diakonie. Snad udělají radost.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


× sedm = 21