KRABICE OD BOT

V předvánočním čase jsme se rozhodli udělat dobrý skutek, nemyslet jenom na sebe. Paní učitelka objevila projekt Krabice od bot, který se nám zalíbil, a rozhodli jsme se dvěma krabicemi také přispět. Jde o dárky pro děti v tíživé životní situaci, např. v azylových domech. Vyberete si, pro jak staré dítě chcete dárek připravit a naplníte krabici od bot věcmi, které by mohly udělat radost. My jsme věnovali jednu krabici dívce ve věku 11 let a druhou klukovi ve věku 13 let. Někdo přinesl sladkost, někdo kosmetiku nebo kus oblečení, psací potřeby. Sepsali jsme krátký pozdrav a přání a krabice zabalili do vánočního papíru a paní učitelka je dovezla do děčínské diakonie. Snad udělají radost.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět × = 36

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>