PŘEDNÁŠKA O INDII

Cestovatelé ze skupiny kolem p. Lejska, tedy „Svět kolem nás“ znovu přinesli našim žákům II. stupně pohledy do exotických zemí. Takže jsme se dozvěděli, jak to chodí v Indii. Jak tam lidé žijí, co jedí, jak se chovají, čím se živí a jak to vypadá v Indickém vězení. Poutavá hodinka opět velmi rychle uběhla a nikdo se nemohl nudit. O tom svědčí i množství dotazů všelijaké úrovně, kterými na závěr žáci cestovatele počastovali. Bylo to fajn a těšíme se na další přednášku.

DSC_0664 DSC_0674 DSC_0676 DSC_0679 DSC_0688 DSC_0694 DSC_0697 DSC_0699

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest + = 14

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>