LOUČENÍ SE ŠKOLOU

Poslední červnové pondělí proběhlo ve znamení soutěží, které si připravili žáci 2. stupně pro své mladší spolužáky. Nejprve dopoledne sedmáci pod vedením p. učitelky Fliegerové nachystali Sluníčkovou stezku pro prvňáky, na jejímž konci byl ukrytý poklad za celoroční snažení. Odpoledne patřilo osmákům a dalším soutěžím, tentokrát pro žáky 1. stupně, předškoláky a jejich rodiče, kteří si  některé úkoly s chutí vyzkoušeli spolu se svými ratolestmi. Na účastníky odpoledního Loučení se školou čekal na konci trasy účastnický list a sladká odměna. Děkujeme všem zúčastněným i organizátorům a doufáme, že se z této akce stane každoroční tradice.

Mgr. L. Šikýřová

Foto z akce k nahlédnutí zde : http://zsamsmarkvartice.cz/louceni-se-skolou/

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


8 × = čtyřicet osm