VYNÁŠENÍ MORANY

V letošním chladném počasí jsme obzvlášť doufali, že vynešení slaměné figuríny jménem Mařena, či Mořena, Morana, Morena a kdoví jak ještě je v různých krajích nazývána tato představitelka končící zimy, nám přinese vytoužené oteplení a teplé jarní sluneční paprsky. Zatím to však venku nijak jarně nevypadá. Že by to bylo tím, že se nám naše Mařena v potoce zachytila a ne a ne odplavat?
Ale nakonec opravdu Mařka zmizela a tak se snad i letos jara dočkáme.

Mgr. Jana Prokešová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− 7 = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>