PODPORA ÚSPĚŠNOSTI VE VZDĚLÁVÁNÍ

Od letošního školního roku je naše škola zapojena do realizace projektu „Podpora úspěšnosti ve vzdělávání v Ústeckém kraji (ÚK IKAP B2)“, která je uskutečňována v rámci Operačního programu Výzkum, Vývoj a Vzdělávání, je realizace opatření prováděných v návaznosti na Krajský akční plán (KAP 2), který usiluje o zlepšení kvality vzdělávání v kraji, Školskou inkluzivní koncepci (ŠIK) Ústeckého kraje, jejímž cílem je zvýšení kvality vzdělávání v kraji s apelem na školy vzdělávající vyšší podíl dětí a žáků se SVP vč. žáků nadaných a s prioritami v oblasti vzdělávání pro roky 2020 – 2023.

Mgr. Zdeňka FLIEGEROVÁ

anotace logolink EU barevny