PĚTKA BESEDOVALA NA PRACÁKU

Páťáci koncem školního roku navštívili Informační poradenské středisko při Úřadu práce v Děčíně, kde se zúčastnili zajímavé interaktivní besedy. Žáci plnili úkoly zaměřené na volbu povolání, pracovali ve skupinách a následně prezentovali svou tvorbu. Účelem velmi dobře připravené akce byla motivace žáků k dalšímu vzdělávání.

Mgr. Z. Fliegerová

Několik fotografií z akce je k nahlédnutí v tomto linku: http://zsamsmarkvartice.cz/petka-beseduje/

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


× osm = 64

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>