HRAVĚ O PREVENCI

Již tradičně jsme v 1.pololetí přivítali lektory a lektorky ze Zdravotnického ústavu v Ústí nad Labem. Tentokrát se druháci a třeťáci zúčastnili programu Hravě o hygieně. Žáci šestého ročníku si připomněli nebezpečí číhající v konzumaci alkoholu a probrali škodlivost kouření. Chlapci z 8. a 9. ročníku a také všichni žáci 7. ročníku si zopakovali základy první pomoci a dívky z 8. a 9. ročníku si povídaly o tom, jak mít své tělo ráda. Všichni zúčastnění žáci si po skončení programu odnesli drobné dárky. Pro vyučující byla největším dárkem pochvala dětí od lektorek a lektora, ať už za kázeň, znalosti nebo spolupráci. Těšíme se na druhý blok programu v 2. pololetí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− šest = 3

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>