1. září

Do lavic v naší škole zasedli noví žáci. Nejvíce (i když oproti původním předpokladům málo), jich přišlo do první třídy. pan ředitel se byl přivítat se všemi, ale nejvíce času jako tradičně strávil s prvňáčky. Promluvil k rodičům, k žáčkům, povzbudil paní učitelku Janu Prokešovou. Jak je hezkou tradicí, za prvňáčky se přišli podívat i deváťáci, kteří malým spolužáčkům přednesli zdravici (nezaměnitelný Pepa Široký) a obdarovali je drobnými upomínkovými předměty. Prvňáčkům přejeme, aby se jejich budoucích devět školních let na naší škole neslo v duchu pohody a dychtivosti po vědění.

IMG_2271 IMG_2276 IMG_2266 IMG_2265