VÝZVA RODIČŮM PRVŇÁKŮ

Výzva rodičům žáků 1. třídy
Dovoluji si touto cestou apelovat na rodiče žáků 1. třídy, kteří tak dosud neudělali, aby mě kontaktovali na mojí e-mailové adrese, kterou mají žáci uvedenou na 1. (informační) straně v notýsku na hodnocení a klasifikaci. Ráda bych v následujících dnech zadala další domácí práci žákům prostřednictvím e-mailové komunikace s rodiči.
Děkuji všem rodičům, kterých se toto opatření týká, za pochopení.
Mgr.Jana Prokešová, třídní učitelka

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


5 × dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>