VESLOVÁNÍ

Ve dnech 3. a 4. února se na naší škole konal projekt Česko vesluje. V rámci tohoto projektu byly do školní tělocvičny z Labe arény v Račicích dopraveny 4 veslařské trenažéry. Žáci naší školy měli tak možnost se v rámci celorepublikové soutěže utkat v závodech simulujících veslování. I přes úvodní respekt k neznámým, zvláštně vypadajícím strojům se všichni žáci dostali do euforie a snažili se podat co možná nejlepší výkony. Nakonec si to všichni užili a veslařské trenažéry se tak staly příjemným zpestřením hodin TV.

Mgr. Martin Drahoš