ÚSPĚCHY VE VÝTVARNÝCH SOUTĚŽÍCH

Milí příznivci naší školy,

dovolte mi podělit se s vámi o velikou radost z úspěchů našich žáků. Za poslední dva školní roky jsme se zúčastnili čtyř výtvarných soutěží (Srdce s láskou darované, Mladí designéři – Styly odívání , Českokamenicko očima mladého výtvarníka a Tajemství hudby). V posledních dvou jmenovaných jsme získali následující  ocenění: V soutěži  Českokamenicko očima mladého výtvarníka jsme loni obdrželi ocenění za originální  pojetí  tématu a minulý pátek v rámci programu Mezinárodního hudebního festivalu v České Kamenici byla naše kolektivní práce „Hudební víla“ vyhlášena jednou z nejlepších (porota vybrala ze sedmnácti kolektivních prací tři vítězné). Zatímco se loňský školní rok do práce zapojila celá třída (letošní šestá), letos se práce chopili pouze dobrovolníci z třídy páté. Byli to: Ester Zákravská, Vojta Nozar, Lucka Říhová, Natka Mocová, Bára Švihnosová a Jiřík Urban.

Jsem na všechny náležitě pyšná a děkuji jim tímto za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Z. Fliegerová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


3 × devět =