STUDENT CUP

Ve čtvrtek 22.9. jsem se společně s kolegou P. Vavříkem a výběrem našich žáků z 8. a 9. třídy zúčastnila ojedinělé akce Student Cup 2016, kterou pořádala státní organizace Správa železniční dopravní cesty ve spolupráci s Vyšší odbornou školou a Střední průmyslovou školou strojní, stavební a dopravní v Děčíně. Dále ještě letošní ročník probíhal v Praze a v Brně. Jednalo se o sportovně-vzdělávací akci, která měla motivovat účastníky k volbě budoucího povolání. Zábavnou formou byly představeny některé střední školy i jednotlivé profese. Zároveň se jednalo o soutěžní den zakončený vyhlášením vítězů jednotlivých disciplín a předáním medailí, pohárů a hodnotných darů. Přestože žádný z našich žáků neobsadil stupně vítězů, akci jsme si, i díky krásnému počasí, moc užili.

Mgr. Zdena Fliegerová