Soli Deo ve školce

IMG_7969

Soubor Soli deo má mnoho tváří. Jednou předstupuje před dospělé diváky a hraje koncerty adventní, vánoční nebo velikonoční, jindy, jako třeba vloni u nás, hraje žákům základních škol při výchovných koncertech. Jeden z programů má také připraven pro děti ve školkách mateřských. Při tomto vystoupení je ansámbl zredukován na dva členy souboru, ale vystoupení má svou kvalitu, je zábavné a pestré. Děti se při něm nenudí a i ty nejmenší se zájmem sledují, jak se hraje na nástroje, o jejichž existenci ani neměly tušení, nebo jak se hraje velké pexeso právě o netradičních hudebních nástrojích.

IMG_7985 IMG_7982 IMG_7977 IMG_7979 IMG_7969 IMG_7960