Skřivánek

Pan ředitel pečlivě poslouchá pěvecké naděje.

Markvartický skřivánek je školním předkolem okresní soutěže školoupovinných pěvců a pěvkyň. Protože jsme škola hudbymilovná, je tato soutěž již po mnoho let tradičním kláním našich žáků. Také letos se za pozornosti odborné poroty utkali vybraní žáci a žákyně v umění pěveckém. některé výkony byly vskutku pozoruhodné, některé nikoliv. Takže je mezi našimi žáky stále z čeho vybírat pro další práci hudebních kroužků.

IMG_0127 IMG_0131 IMG_0134 IMG_0141 IMG_0142 IMG_0146 IMG_0150 IMG_0159 IMG_0167 IMG_0171