Školkový karneval v Habarticích

 

IMG_8479Opět jsme se vydali za kamarády do Horních Habartic. Uspořádali pro nás masopustní karneval. Takže jsme se převlékli do masek a vyrazili. Na sále místního kulturního domu jsme se bavili nejen při tanci ale i při spoustě zábavných her a soutěží. Protože jsme předvedli dobré výkony, neminuly nás sladké odměny. Celé dopoledne se nám moc líbilo a příště určitě pojedeme zase.

Ivona Culková

IMG_8405 IMG_8468 IMG_8475 IMG_8443 IMG_8425 IMG_8433 IMG_8413 IMG_8411 IMG_8394

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


× devět = 54

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>