ŠKOLA MÁ TVÁŘ

Nabitý sál čekal na všechny účinkující, kteří se rozhodli vystoupit v rámci večera inspirovaného televizní soutěží Tvoje tvář má známý hlas. Velkolepý začátek obstarali ti nejmladší žáci naší školy – všechny děti z prvního stupně představovaly sbor Alexandrovců a jejich „Kalinka“ přivedla obecenstvo do varu. Potlesk ale sklidila i další představení – skupina Beatles, Ivan Mládek a jeho Jožin z bažin, sedmáci a jejich taneční kreace na „Pátou“, sexy slečny z osmičky coby Black Milk nebo páťáci se „Sestrou v akci“ v podání paní asistentky a mnoho dalších odvážlivců včetně „božského Káji“ na závěr. Počáteční trému pokaždé přehlušilo nadšení z toho, jak chutná úspěch. Děkujeme všem žákům školy, kteří se nebáli a šli s kůží na trh, ale i všem v publiku, kteří si našli v předvánočním shonu chvilku a přišli se na děti podívat. Těšíme se na další společná setkání.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


− 3 = tři