ŠESTKA NA VÝLETĚ

V pondělí 26. června se šesťáci vydali na školní výlet. Jeli jsme autobusem do Kamenického Šenova. Odsud nás čekaly 3 km po žluté turistické značce, směr Nový Oldřichov. Po cestě nám pan učitel Culek ukázal, kde pramení říčka Bystrá, kterou známe od nás z Markvartic. Někteří pomohli paní učitelce třídní najít „kešku“ na křižovatce s cyklostezkou. V Oldřichově nás čekala prohlídka hasičského historického muzea, kterou jsme si užili – mohli jsme si dokonce i prolézt některé vozy. Po nákupu suvenýrů jsme se ještě vyřádili na dětském hřišti, a pak už nás čekala cesta autobusem zpět domů.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ sedm = 9

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>