Sedmička vaří jako v telefizi

IMG_0403

Nejen hráběmi a košťaty živ je člověk. Proto si letošní sedmička vyzkoušela, krom úklidu školní zahrady, také další pracovní činnosti a sice vaření v přímém přenosu. Nešlo tedy o sledování slaboduchých televizních realitních šou, ale vlastní kreativní tvorbu. Začalo se od nejjednoduššího pokrmu – zeleninového „šopáku“. Následovaly těstoviny nikoliv pro vegetariány a poslední dvouhodinovku se klohnily světové palačinky, včetně borůvkové omáčky. Při všech hodinách se dodržovala naprostá bezpečnost a obezřetnost a proto je jisté, že v sedmičce máme samé šikovné kuchaře a kuchařinky. Nikdo se neřízl, nepropíchl, nepobryndal, nezpůsobil zranění nikomu jinému. A protože se ve školní kuchyňce vždy hezky uklidilo, je možné konstatovat, že naši sedmáci jsou na kuchyňské činnosti opravdu šikovní. Závěrem také konstatujmež, že po jídlech se nikomu neudělalo zle, naopak se všichni olizovali. Prázdné hrnce a talíře hovoří za vše.

IMG_0079 IMG_0076 IMG_0074 IMG_0421 IMG_0422 IMG_0407 IMG_0093 IMG_0415

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


4 × čtyři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>