ROZHODNUTÍ KHS

Vážení rodiče,

vzhledem k výskytu pozitivních testů na Covid v ZŠ – 2. třída a v MŠ – třída SRDÍČKA, rozhodla KHS Děčín následovně:

1. Uložení karantény vytrasovaným žákům 2. ročníku ( zákonné zástupce bude kontaktovat sama KHS), jinak provoz ZŠ nepřerušen, karanténa ve 2. třídě plošně není nařízena
  2. Uložení karantény třídě MŠ SRDÍČKA + pedagogickému personálu této třídy. Celý dokument KHS je v příloze.

Vážení rodiče, věnujte, prosím, zvýšenou pozornost zdravotnímu stavu dětí i členů vaší rodiny. Při podezření na virové onemocnění neposílejte děti do ZŠ či  MŠ, kontaktujte ošetřujícího lékaře (pediatra) a řiďte se jeho pokyny.

Přeji vám pevné zdraví!

priloha_872601590_0_Rozhodnuti_COVID-19_skola_zavreni_ZS_a_MS_Markvartice_MS_Markvartice_tr._Srdicka_unor_21 (1)