ROUŠKY

Mimořádná opatření od 10.9.2020.
Vzhledem k vydanému mimořádnému opatření MZ (s účinností od čtvrtka 10.9.2020) se zavádí nošení roušek na naší základní škole (ve všech budovách). Žáci školy mají povinnost nosit roušky v těchto vymezených společných prostorách školy a školských zařízení:
1. šatny
2. chodby
3. toalety
Toto opatření se netýká pedagogů, dětí a žáků v mateřské škole.
V učebnách se zatím roušky nevyžadují.
Je proto nezbytné, aby si každý žák od 10.9.2020 donesl každý den z domova minimálně 2 roušky pro pobyt v našich zařízeních. Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Vedení školy.
Proč tomu tak je, je uvedeno zde: https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/2020/09/Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani.pdf