PYŽAMOVÝ DEN U PRVŇÁKŮ

Protože si prvňáci poprávu zasloužili odměnu za vynaložené úsilí na své cestě ke vzdělání, směli si 29.1., tedy den před svým prvním vysvědčením, přinést do školy pyžamo, plyšáka a deku a společně jsme se již od rána pustili do intenzivního lenošení. Lenošilo se však jen naoko. Ve skutečnosti jsme se seznamovali s pohádkovou tvorbou Josefa Lady a Josefa Čapka. Lenošení jsme ukončili soutěží ve zdobení smutné noční košilky (pohádka z Povídání o pejskovi a kočičce ).
Nikomu se po 4.vyučovací hodině nechtělo převlékat z pyžama zpět do solidního oblečení a objevily se i protesty proti ukončení systematického lenošení. Byl to fakt super den, jak řekli sami prvňáci.
Mgr. Jana Prokešová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


9 × = osmnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>