PYŽAMOVÝ DEN U PRVŇÁKŮ

Protože si prvňáci poprávu zasloužili odměnu za vynaložené úsilí na své cestě ke vzdělání, směli si 29.1., tedy den před svým prvním vysvědčením, přinést do školy pyžamo, plyšáka a deku a společně jsme se již od rána pustili do intenzivního lenošení. Lenošilo se však jen naoko. Ve skutečnosti jsme se seznamovali s pohádkovou tvorbou Josefa Lady a Josefa Čapka. Lenošení jsme ukončili soutěží ve zdobení smutné noční košilky (pohádka z Povídání o pejskovi a kočičce ).
Nikomu se po 4.vyučovací hodině nechtělo převlékat z pyžama zpět do solidního oblečení a objevily se i protesty proti ukončení systematického lenošení. Byl to fakt super den, jak řekli sami prvňáci.
Mgr. Jana Prokešová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


× tři = 15