PUTOVÁNÍ ZA POHÁDKOU

Ve čtvrtek 26.9. se žáci  předškolního oddělení MŠ a 1. – 4. třídy jako mávnutím kouzelného proutku ocitli v pohádkové říši plné večerníčkových postaviček. Děti si užily kouzelné dopoledne plné sportovních a zábavných úkolů, které pro ně připravili spolužáci z 5. a 8. třídy. Děkujeme všem za přípravu a organizaci. Bylo to super!!!

Mgr. Pavla Bartáčková

Fotografie máme ve fotogalerii pod tímto linkem: http://zsamsmarkvartice.cz/pohadkovy-podzim/

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


9 + dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>