PROVOZ ŠKOLY OD 18. 11. 2020

Vážení rodiče, milé žákyně a milí žáci,
ve středu 18. 11. 2020 se do školy vrátí žáci 1. a 2. ročníku. Bude fungovat i školní družina v upraveném režimu (z důvodu neslučování tříd). Žáci budou muset mít nasazenou roušku ve třídě, společných prostorách i v družině. Doporučujeme minimálně 3 roušky na den, sáček na použité roušky, popř. vlastní desinfekci na ruce těm, kteří nechtějí či nemohou používat naši tekutou desinfekci ve stojanech. Bude nutné zajistit dostatečné větrání školních prostor. Doporučujeme, aby se žáci teple oblékali.
Výuka bude probíhat podle běžného rozvrhu, bez TV a HV, tyto hodiny naplníme jiným vzdělávacím obsahem.
Školní jídelna bude od 18.11. v provozu, na obědy se mohou přihlásit i žáci vyšších ročníků, kteří zatím zůstávají na distanční výuce. Obědy se nahlašují klasicky u vedoucí ŠJ p. Serynové (co nejdříve, nejlépe do 16.11.).
Současně budou také umožněny individuální konzultace (1 na 1) pro žáky vyšších ročníků, kteří potřebují učivo dovysvětlit a nemají doma pro distanční výuku dostatečné podmínky.
Bližší informace těm, kterých se to týká, sdělí třídní učitelé ve zprávě v e-ŽK nebo telefonicky.
Děkujeme za spolupráci.
Mgr. M. Petrášková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


× 8 = čtyřicet osm