PŘEHLÍDKA TALENTŮ

V pátek 19.2. proběhla na sále Obecního domu přehlídka vystoupení žáků naší školy, kteří se nestyděli předvést svůj talent před početným publikem. Diváci v sále mohli vyslechnout vtipy, pěvecká a hudební vystoupení, zhlédnout světelnou show, skupinový i sólový tanec a pokochat se prezentací z oboru výtvarného tvoření či jezdectví. Celkem se představilo 14 žáků a nutno říci, že talent skutečně mají. Jednalo se o Marii Hanzelovou, Petra Bížu, Andreu Svádovou, Jiřího Urbana, Františku Levou, Lucii Vítkovou, Miroslava Hučka, Josefa Širokého, Lucii Říhovou, Kateřinu Strnadovou, Barboru Švihnosovou, Nikolu Leinovou, Karla Hřebíka a Klaudii Malou. Přes četné ohlasy nehodláme v příštím roce podobnou akci opakovat, neboť necháme naše současné talenty dále se rozvíjet a nové budeme vyhledávat. Další podobné setkání je prozatím předběžně naplánováno za 4 roky.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − 6 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>