PŘEDNÁŠKA O PERU

Honza Lejsek s kolegou nás opět zavedli do exotických krajin. Spolu s nimi jsme navštívili Peru  zemi tajemných měst, starých Inků, vysokých štítů And a hlubokých pralesů Amazonie. Už nám nejsou cizí pojmy jako Machu Picchu, Titicaca, Inkové, geoglyfy a mnoho dalších. Projeli jsme s průvodci celé Peru od pobřežních pouští, přes sopku Huascarán i s pomníky našich zahynulých  horolezců, po deštný prales. Seznámili nás s životem Indiánů, jejich tradicemi, zvyky a dobrou kuchyní. Zvláště morčata nás zaujala. Takže se těšíme na příště. Prý nás zvou do Vietnamu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět × = 25

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>