POZVÁNKA NA WEBINÁŘ

Pro rodiče a jejich děti připravila MAS „Labské skály“, Pracovní skupina pro rovné příležitosti, působící v projektu MAP II pro SO ORP Děčín, ve spolupráci s lektory Janem Mühlfeitem a Kateřinou Novotnou webinář: „Odemykání dětského potenciálu“, který se uskuteční prostřednictvím komunikační platformy Zoom, dne 27. 5. 2021 od 17:00 do 19:00 hod.

Podrobnosti lze získat na webu http://www.mapls.cz/map-ii-pro-so-orp-decin/aktuality-1/27-5-2021-webinar-odemykani-detskeho-potencialu-od-1700-do-1900-hod-726cs.html  .

Odemykani detskeho potencialu_upr Registrační formulář můžete otevřít prostřednictvím linku, uvedeném v tomto PDF dokumentu:  Odemykani detskeho potencialu_upr

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


6 × dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat