PODZIMNÍ EXKURS DO SKAL

Návštěva Libverdy nám letos nevyšla, protože nejezdily vlaky. Podzimní exkurze se konala v Národním parku Českosaské Švýcarsko. Žáci druhého stupně se statečně zanořili do roklí a pískovcových skal, slézali stěny a spouštěli se do údolí. Počasí bylo nádherné, nikomu se nic nestalo a občerstvení v hospodě na Tokáni bylo dobrou odměnou za statečný výkon. Návštěva Mariánské skály, Vilemíniny stěny a  chat Tokáň se určitě líbila, protože si nikdo nestěžoval a všichni statečně odšlapali svých poctivých 12 km.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ tři = 11

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat