PLES UNIE RODIČŮ A ŠKOLY

Škola společně s Unií rodičů letošní školní rok nabídla veřejnosti kulturní vyžití v podobě společenské akce – ples UR. Program v úvodu obohatili malí tanečníci ze skupiny TK Scratch při DDM Děčín s vystoupením pod názvem Příšerky a také naši žáci 8. třídy s hudebně dramatickým vystoupením na písničky ze známých pohádek. Zábava dále pokračovala se vším, co se od plesů očekává. Dle ohlasu veřejnosti si dovolím konstatovat, že se ples vydařil. Za Unii rodičů chci všem poděkovat za finanční výtěžek, který bude použit na financování celoškolního týdenního pobytu žáků v přírodě u Máchova jezera. Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu akce. Doufám, že se příští rok opět setkáme na 2. ročníku školního plesu v tak hojném počtu jako letos. Věřte, že váš zájem je pro nás velkou motivací.

Za školu a Unii rodičů

Bc. Jindra Křovinová

Klára Malá

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


tři − = 2