PEDAGOGOVÉ ZDRAVOTNÍKŮM II

Minulý týden proběhla druhá část akce „Pedagogové zdravotníkům“. Někteří učitelé a asistentky se zapojili poprvé, jiní opakovaně. Sladké, slané i tekuté dary udělaly opět velkou radost řidičům a dispečerkám dopravní zdravotní služby při KZ Děčín. Všem, kteří se na akci podíleli, mám vyřídit velké „díky“ a já se s poděkováním také připojuji.                          J. Křovinová

Rádi zveřejňujeme zprávu od samotných zravotníků:

Dobrý den, paní ředitelko, Mgr. Petrášková,

 včera v odpoledních hodinách zástupci vaší školy Mgr. Jindra Křovinová a Mgr. Martin Drahoš již podruhé přivezli nemalé občerstvení pro řidiče ZDS Oddělení zdravotnické dopravy Nemocnice Děčín, o.z. Nevím, kdo stojí na samém začátku tohoto nápadu, ale vaši zaměstnanci se spojili a poděkovali řidičům převozových sanit za práci v covidové době. Někteří dokonce vlastními výrobky (koláče, štrůdly, slané pečivo apod.) Musím říci, máte v kolektivu dobré lidi a skvělé kuchařky. Za naše oddělení všem moc děkuji, přeji hlavně hodně zdraví, dobré lidi v blízkém okolí a neustálý úsměv na tváři.

 S pozdravem

 Alice Bojčevová

vedoucí dispečer

foto - dary ZDS 3 jpg foto - dary ZDS 2 foto - dary ZDS foto - dary ZDS 4 jpg

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− 1 = pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat