OSMIČKA NA VÝLETĚ

Závěrečný školní výlet 8. třídy absolvovalo pouze 16 statečných, ostatní se asi zalekli horkého letního dne. Ti, co se zúčastnili, ale nelitovali. Absolvovali jsme jízdu vlakem do Ústí nad Labem, odtud jsme lanovkou vyjeli na Větruši. Někteří se zkusili ztratit v přírodním nebo zrcadlovém bludišti. cestu ve ale našli všichni, a tak jsme se vydali po zelené 3,5 km k Vaňovskému vodopádu, který je nejvyšším vodopádem Českého středohoří. Pod vodopádem jsme si v chládku u vody krásně odpočinuli. Někteří ještě vystoupali na čedičový vrch Vrkoč a pokochali se výhledem na kaňon Labe a okolní vrchy. Zpět do centra nás svezl autobus MHD a v OC Fórum jsme utratili zbytky kapesného. Pak už nás čekala jen cesta vlakem zpět a rozchod v Děčíně.

Fotografie z výletu jsme nechali uložené tady: http://zsamsmarkvartice.cz/osmicka-na-vylete/

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


4 − čtyři =