Obchůdek

ALMANACH

almanach

200 let + 200 stran + 200 ks = sběratelská edice Almanachu ZŠ a MŠ Markvartice.

Tato dvousetstránková kniha obsahuje některé i doposud neznámé snímky a informace o historii školy, komentované záznamy ze školních kronik a zápisky prvního školního kronikáře – místního učitele Antona Antona. Dále v ní naleznete řadu děl současných i bývalých žáků a pedagogů markvartické školy doplněnou o černobílé a barevné ilustrace dětí a učitelů. Zkrátka – historie, poezie, nostalgie…

Dle dostupných informací jde o první ryze markvartickou publikaci, jež byla vydána ve velmi nízkém nákladu – pouhých 200 ks (z toho vyplývá pro některé vyšší cena). Každý rodič, žák i hrdý občan by ji měl mít doma.

Informace: 200 stran, pevné desky

Cena: 300 Kč

TRIČKO

trika1 trika2

Kvalitní triko ze 100% bavlny s vysokou gramáží 200g/m2. Má vynikající kvalitu materiálu a šití, všechny švy jsou zdvojeny. Pro událost jsme připravili pět atraktivních potisků (v plném náhledu zde). Nabízíme jej ve čtyřech barvách (červená, žlutá, bílá a oranžová) a ve třech velikostech (M, L, XL).

Informace: obrázky jsou pouze ilustrační, daný produkt je vhodné vybrat na místě

Cena: původní cena 200 Kč, nyní 150 Kč – pro žáky ZŠ pouze symbolických 120 Kč (méně než výroba)!

Chcete-li potěšit sebe nebo své známé a podpořit zakoupením výše uvedeného dárečku činnost školy, jsou knihy i trika k dispozici přímo ve škole. Případné informace a objednávky emailem info@zsmarkvartice.cz nebo na čísle775 862 465.