NENECH TO BÝT!

Naše škola vstoupila do projektu Nenech to být. Nenech to být je projekt společnosti FaceUp Technology, za kterým stojí sami studenti. Společně se Scio a za podpory MŠMT pomáhá bojovat se šikanou, sexuálním obtěžováním, vylučováním z kolektivu a dalšími sociálními problémy na školách po celém světě. Žáci i rodiče mohou anonymně upozornit na rizikové chování a jejich upozornění je bezpečně předán osobě na škole, která by se problémem měla zabývat.Odkaz je umístěn ve stránce ŠKOLA-NNTB – http://zsamsmarkvartice.cz/skola/ntb/

Mgr. L. Šikýřová, metodik prevence

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm + 7 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>