NEBE PLNÉ DRAKŮ

Počasí přálo, proč toho tedy nevyužít? Žáci měli za úkol si na pondělí 23. 9. přinést draky a to také většina z nich splnila. Díky vynikajícímu počasí mohla 1. – 4. třída uskutečnit plánovanou drakiádu, a tak se na nebi nad hřištěm prohánělo hejno draků. Některým létal bez problémů vysoko, jiní naběhali několik kilometrů, aby ho dostali také na nebe. Nejeden žák projevil neuvěřitelnou trpělivost, neboť měl stále zamotané šňůry, nebo se projevili jako šikovní mechanici. Ráda bych pochválila žáky za to, že se ochotně podělili o prožitek tím, že svého draka půjčili tomu, kdo ho neměl a ti si pak mohli pouštění draků také užít. Dále také děkuji zkušeným mechaničkám učitelkám, za jejich bezmeznou trpělivost. Všichni jsme si to moc krásně užili.

Za první stupeň – Bc. Jindra Křovinová

Fotografický záznam z akce lze nalézt zde: http://zsamsmarkvartice.cz/draci/

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


7 − čtyři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>