Návštěva Zoo v Děčíně

Rekonstrukce budovy 1. stupně naší školy si vyžádala pomoc silných mužů z 8. a 9. třídy. Dívky se rozhodly, že pomohou s ročníkovou prací jedné ze žákyň 9. třídy  a pořídí pro její prezentaci několik fotografií  ze Zoo v Děčíně. Skupinka dívek (za galantního doprovodu Filipa S.) stihla navštívit nejen zvířata v zoologické zahradě, ale také všechny hrací koutky a vůbec jim nevadilo, že na prolézačkách a houpačkách působí poněkud přerostle. Velmi zaujala také vyhlídka z Pastýřské stěny, kde končí holezecká ferrata a kde stojí restaurace Nebíčko.

Počasí nám přálo. Den  plný smíchu jsme zakončili vydatnou svačinou a dortíkem.

Šárka Doležalová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− 5 = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>