NÁBOJ JUNIOR 2018

Velké poděkování za reprezentaci školy v mezinárodní matematicko – fyzikální soutěži týmů Náboj Junior 2018 patří našemu týmu ve složení: Andrea Svádová, Dominik Lein, Františka Levá a Vojtěch Gombašan.

Soutěž se konala 23.11. 2018 na mnoha místech ČR, Slovenska a Polska. Náš tým soutěžil v České Lípě. V mezinárodním srovnání se umístil lépe než 111 soutěžních týmů, mezi kterými byla i gymnázia.

Ještě jednou gratulujeme a těšíme se, že příští rok opět vyšleme soutěžní tým do tohoto mezinárodního matematicko – fyzikálního klání.

Mgr. Jan Koubek, učitel matematiky a fyzikyDSCN5315 DSCN5383 diplom

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


× pět = 20

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>